11/22/2015

,,Czy marzenia są potrzebne?,,

Hej!
Dzisiaj do was przychodzę z trochę ,,trudniejszą,, notką niż wczoraj. Ostatnio dużo czasu spędzałam  z osobami, które nie są z życia zadowolone. Mówią, że nie mają pieniędzy, albo że dziewczyna ich rzuciła, ale jedna dość mi bliska osoba powiedziała, że ma tak zniszczone życie przez ludzi, że przestała już marzyć... Moim zdaniem człowiek bez marzeń to nie człowiek. Ponieważ marzenia są częścią nas przecież. Życie bez marzeń to jak życie bez tlenu. One pomagają nam patrzeć na ten świat z innej strony. Ja mam takie szczęście ( wszystko może się zmienić) że wszystkie moje marzenia się spełniają. Oczywiście nie spełniają mi nierealne np. jak wygram w lottka, tylko takie na które ,,zasłużę,, Napiszę wam tak jestem chrześcijanką, ale nie chodzę do kościoła, nie modlę się.Ale czasami gdy na czymś mi bardzo zależy w myślach błagam Boga na ,,kolanach,, np. żebym pogodziła się z kimś. I powiem wam tak, że Bóg mnie posłuchał, ale nie od razu oczywiście po tygodniu, a nawet po roku. Teraz dużo osób pomyśli co to ma związane Bóg, a marzenia, a właśnie ma, ponieważ jeżeli ci na czymś bardzo bardzo zależy to na pewno ci się uda! Wierze was :)
Do następnej Notki
Bayu
12 komentarzy:

 1. Trzeba mieć marzenia ! To jedna z najważniejszych rzeczy w naszym życiu :')

  flawlessbananaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Też miałam kiedyś taki okres w życiu kiedy nie chciałam chodzić do kościoła i modlić się. Jednak po jakimś czasie znowu zaczęłam praktykować swoją wiarę i muszę przyznać, że Bóg zawsze pomaga mi w realizacji moich planów, trzeba po prostu mu zaufać ;)
  blog Przygody-Mileny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzenia i kreatywność to podstawa. Nie uważam jednak że bóg ci pomaga ( to tylko moje zdanie, nie potępiam chrześcijan czy coś ale jestem agnostykiem), myślę że sama sobie wewnętrznie pomagasz i osiągasz swoje cele. Bóg jest tylko przenośnią prawdziwej wiary w siebie.
  foggysilence.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak :) Marzenia każdy człowiek posiada :)
  A żeby je osiągnąć trzeba je pielęgnować ;)
  Czekam na kolejny post ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  http://it-was-cool-mrssilver.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowny Blog *.*

  Wspólna Obserwacja :) ?

  http://believeinhimselfx33.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. bez marzeń nie ma życia. Bo wtedy po co zyć, skoro się nie spełnia swoich celów, czyli w skrócie nie będąc szczęśliwym? Na wszystko przychodzi swój czas, na pogodzenie się z kolegą lub koleżanką również. Jeżeli chodzi o wiarę to mam do tego nie za dokładnie zachowanie, nie praktykująca katoliczka. Uważam, że Bóg dla wielu ludzi pomaga, daje wsparcie, nadzieję. Ale to przez psychikę ludzi to się tak narodziło. Taka silna wiara z niebem, że tam jest Bóg i nad nami czuwa. Jestem chrześcijanką, ale mam swoje zdanie na ten temat.
  pozdrowionka, ciekawy post :)
  Mój BLOG

  OdpowiedzUsuń
 7. Marzenia upiększają nam życie i sprawiają że jesteśmy szczęśliwi ;)
  Mój Blog

  OdpowiedzUsuń
 8. Marzenia są potrzebne, dają nam nadzieję i napędzają do działania :)
  pozdrawiam cieplutko myszko :*
  ayuna-chan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Marzenia sa bardzo potrzebne , to one dają nam motywację do działania ! :)
  http://anonimoowax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak, marzenia są potrzebne, bez nich życie nie ma sensu. Dzięki nim widzimy świat z tej lepszej, bardziej kolorowej strony, wyobrażamy sobie co by było, gdyby się spełniły! :)
  Pozdrawiam
  passionsmy.blogspot.com
  /Maja Majaa ♥

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem marzycielką. Bardzo dużo marze, jednak nawet te, które są realne i do spełnienia... niestety rzadko się spełniają w moim przypadku. A staram je się zrealizować bardzo... Więc zazdroszczę Ci tego!
  http://sandraahey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń