11/25/2015

Pesymista Optymista....

Hej!
Dzisiaj do was przychodzę z notką, która dotyczy każdego z nas. Każdy z nas jest Pesymistą, Optymistą lub Realistą. Ja jestem optymistką. Widzę wszystko ,,przez różowe okulary,, zawszę myślę pozytywnie. Może czasami jestem chamska, obrażam się o wszystko, ale w głębi serca i mózgu jestem optymistką! Większość nastolatków jest pesymistami ( oczywiście to jest moje zdanie) zawszę myślą negatywnie, narzekają na wszystko na swoje życie, wygląd, umysł. Moim zdaniem to jest głupie, ponieważ zamiast cieszyć się z życia to zastanawiamy się nad wyglądem itp.A optymiści myślą że cały świat jest pozytywny, nawet gdy dzieje sie coś złego myślą optymistycznie. Wiem o tym, że nie którzy cholernie dużo przeszło, ja też dużo przeszłam przez te 17 lat, ale dalej jestem optymistką! Wierze was! Nie którzy z was mogą pomyśleć ,,napisała tak mało i jeszcze to nie ma sensu,, Ja wiem o tym, że jest krótkie, ale ten temat jest trudny do napisania, a bardzo mi zależało  żeby napisać o pesymistach optymistach. Mam nadzieje, że choć trochę się spodobało!
Bayu!

12 komentarzy:

 1. Też chciałabym być optymistką :/
  Zapraszam
  Mój blog-KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja staram się być optymistką choć czasem mi to nie wychodzi..
  Pozdrawiam :) Different Diamond klik

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłasza się realista, heh.
  Dobrze dla Ciebie, że myślisz optymistycznie. Moim zdaniem powinnaś mimo wszystko bardziej się rozpisać. Opisałaś siebie jako optymistkę, ale osobiście byłbym bardziej zainteresowany, gdybyś napisała też coś o tych "ponurakach", dała jakąś motywację czy coś.
  Z Twojego pisania od razu widać, że jesteś optymistką. Proponuję jednak, byś nie pisała ciągle. Powinnaś dać tam jakieś akapity, linijki odstępu. To bardzo poprawia wygląd optyczny posta, C:

  Miki
  http://historiezzapomnianychkart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również jestem optymistką,a przynajmniej staram się być, ponieważ nie widzę sensu w marnowaniu życia na dołowaniu się :)

  milka-bloog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. I love your blog!
  Do you want to support each other's blog by following each other?:) Please let me know if you do so I can follow you right back x

  xoxo, Yanny

  SURPRISE INSIDE 7

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post
  Zastaje na dłużej :)
  Mój blog -> karolinyjia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Super gify hahahah zostaje na dluzej! Łx3

  OdpowiedzUsuń
 8. Genialne gify :D
  zapraszam------> mywaays.blogspot.com obs/obs? Jeśli chcesz to napisz u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem zdeklarowaną pesymistką, ale nadrabiam ambicjami i dużą dozą ironii

  foggysilence.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń